Bayram FM
Bayram FM

Bayram FM

İstanbul    Web    1808

Bayram FM

Hakkında Bilgiler

Bayram FM dini yayın yapan bir radyodur. İlahi, Tasavvuf Müziği ve dini sohbet içerikli yayın yapan radyo kanalı özellikle dini günlerde ve aylarda yoğun olarak dinlenmektedir.

Türkiye’de 6 farklı ilden karasal yayın yapan Bayram FM, yayın akışında düzenlediği programlarla dinleyicilerinin isteklerine ve sorularına cevap vermektedir.

Dini konulara hakim konuklarıyla Bayram FM dinleyicilerinden gelen sorulara başarıyla cevap verebilmektedir. Hafta boyunca sabah saat 08:00’da başlayan programlar saatler 00:00’ı gösterdiğinde son bulur.

Programlarda yapılan dini sohbetler Bayram FM dinleyicileri tarafından dikkatle dinlenmektedir. Dinleyiciler din hakkında bilmedikleri konuları sorarak çeşitli bilgiler alabilmektedirler. Dinleyicilerden gelen soruları cevaplayan konuklar Bayram FM dinleyicilerinin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır.

Bayram FM İletişim Bilgileri

Her türlü soru, görüş ve düşüncelerinizi E-mail: iletisim@bayramfm.com adresinden iletebilirsiniz.

Bayram FM Frekans Bilgileri

İllere göre frekans dağılımları şu şekildedir;

İstanbul 95.8

izmir 102.8

Mersin 100.8

Sakarya 95.5

Adana 101.6

Yalova 87.8

Radyoyu frekanslar ile karasal yayından dinleyebilirsiniz. Bayram FM, internet ortamında online olarak dinlenebilir. Online canlı radyo dinleme sitemiz olan canliradyodinle.web.tr adresinden Bayram FM’i 7/24 online olarak dileyebilirsiniz.