Dinamo FM
Dinamo FM

Dinamo FM

İstanbul    Web    1753

Dinamo FM

Dinamo fm, Türkiyenin eksik bir yanını gidermiş ender radyolardan biridir. Çaldığı house müzik türündeki parçalarıyla, bu tür şarkıları ve ambiansı sevenlerin kalbini feth etmiştir. Ayrıca, House modunda kalmayıp salı geceleri prime time kuşağını drum n bass’e ayırmış hakikaten musikişinas zihniyetli insanların radyosudur. Eğer sizlerde bu tür parçaları dinlemekten hoşlanıyorsanız mutlaka dinamo fm e uğramalısınız. Hiç bir zaman çizgisinden ödün vermeyen dinamo fm sizin isteklerinize gayet iyi cevap verecektir. Sitemizden online dinleyebileceğiniz dinamo fm, sizlere flash desteği ile sunulmaktadır. Dinamo fm dinlemek için doğru yerde olduğunuzu hatırlatarak radyoya ait ufak bilgilere geçelim.

Dinamo FM Hakkında Bilgiler

103.8 frekansında house müzik yayını yapan radyo kanalıdır. Çalınan bazı türler arasında şunları sıralayabiliriz.

Istanbul’s premiere electronic, indie vs. Daha fazla bilgi için dinamo fm dinlemelisiniz. Dinamo fm bünyesinde a dan z’ye ülkemizin en iyi dj ve prodüktörlerini barındıran, inandıkları müzik doğrultusunda ambienttan tut da electronicanın binbir çeşidi ya da reggae’ye kadar envayi çeşit müziği biraraya harmanlamayı kendine misyon edinmiş bir radyo istasyonudur.

Dinamo FM İletişim Bilgileri

Kadırgalar Caddesi No:3

Maçka – Istanbul

T. (212) 358 0688

F. (212) 358 0689

www.dinamo.fm

Dinamo FM Frekans Bilgileri

İstanbul 103.8

istanbulda bu frekans üzerinden dinamo fm dinleyebilirsiniz. Yada sitemizi ziyaret ederek 24 saat kesintisiz house müzik türüne ait parçaları dinleyebilirsiniz.