Kilim Radyo
Kilim Radyo

Kilim Radyo

Gaziantep    Web    1491

Kilim Radyo

Radyo Kilim, Gaziantep merkezli bir radyo kanalıdır. Radyo Kilim genellikle Halk Müzikleri, Yöresel parçalar yayınlamaktadır. Özgün müziğe de yer verilen Radyo Kilim bu sayfa aracılığıyla dinlenip, takip edilebilmektedir.

Radyo Kilim yayın hayatına başladığı tarihten itibaren ilkeli, saygılı ve Gaziantep’in özüne, kültürüne aykırı olmayan programları ile dinleyicilerine sosyal hayatlarında da ışık tutacak bilgiler aktarmak amacıyla yola çıkmıştır.

Radyo kilim sempatik yüzü, tecrübeli kadrosu, donanımları ve program saatlerine göre yayınladıkları uygun türkülerle önce Gaziantep’in merkezinde daha sonra; Güneydoğu il ve ilçelerinde kendini kitlelere sadakatle benimsetmiş ve vazgeçilmez hale gelmeyi başarmıştır.

Radyo Kilimin yayın akışı %30 özgün, %30 çağdaş halk, %35 halk, %5 karma yayını şeklindedir.

Radyo kilim 2500 watlık verici gücü, profesyonel kadrosu, her kitleye hitap eden kuşak programları ve sosyal içerikli programları ile yerel yayıncılıkta dinleyicilerine ulusal kaliteyi yaşatmaktadır.

Radyo Kilim Radyo İletişim Bilgileri

Telefon: 0.342 232 34 50

İstek Hattı: 0.342 230 24 54

Fax: 0.342 232 34 53

Çukur Mah. Hakim Mehmet Uygun Cad. No : 46

GAZİANTEP / ŞAHİNBEY

Radyo Kilim Radyo Frekans Bilgileri

Radyo Kilim 100.0 frekansından Gaziantep ve çevresinden dinleyebilirsiniz. Eğer Gaziantep de bulunmuyorsanız, internet üzerinden online olarak Radyo Kilim dinleyip, takip edebilirsiniz. Radyo Kilim sizlere birbirinden güzel halk müziklerini dinletmektedir.