Medya FM
Medya FM

Medya FM

İstanbul    Web    1691

Medya FM

Medya FM,93.9 frekansından İstanbul’dan Halk Türküleri ve yerel ezgiler yayınlamaktadır. Türkü dinlemeyi sevenlerin tercih edebileceği bir radyo kanalı olan Medya FM, online olarak bu sayfa aracılığıyla canlı dinlenebilmektedir. Medya FM dinlemek için kullanabileceğiniz bu adresi, sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Medya FM Radyo Hakkında Bilgiler

Bir halkın asıl tarihini yansıtanlar şiirleri, türküleri, ağıtları ve destanlarıdır.

Türk halkı binlerce yıllık tarihinde türküyle düşünüp, türküyle söyleşmeyi bir gelenek haline getirmiştir.

Hayatın en kötü karanlıklarını yırtarak insanların yüreğine ulaşmış, kimi zaman vazgeçilmez bir ezgi, kimi zaman engin aşılmaz dağlardan yükselen bir ağıt, kimi zamanda coşku ve sevincin elçisi olmuş türküler.

Nice sevdalı yürekler türkülerde buluşmuş, dilimizin tuzu biberi olmuş. Medya FM yeni neslinde halk müziğine gönül vermeye başladığı bu dönemde türkülerimizin gelecek kuşaklara da en kaliteli ve modern şekliyle ulaşmasında kararlılığını sizden aldığı güçle sürdürecektir. Türk insanı karanlık kuyularda açılmış çiçekler gibi sevmiş türküleri, türkülerimizi.

Medya FM

Türk insanı binlerce yıllık tarihinde türküyle düşünüp, türküyle söyleşmeyi bir gelenek haline getirmiştir.

Hayatın en kötü karanlıklarını yırtarak insanların yüreğine ulaşmış, kimi zaman vazgeçilmez bir ezgi, kimi zaman engin aşılmaz dağlardan yükselen bir ağıt, kimi zamanda coşku ve sevincin elçisi olmuş türküler… Nice sevdalı yürekler türkülerde buluşmuş, dilimizin tuzu biberi olmuş. Medya FM yeni neslinde halk müziğine gönül vermeye başladığı bu dönemde türkülerimizin gelecek kuşaklara da en kaliteli ve modern şekliyle ulaşmasında kararlılığını sizden aldığı güçle sürdürecektir. Türk insanı karanlık kuyularda açılmış çiçekler gibi sevmiş türküleri, türkülerimizi.

Medya FM Radyo İletişim Bilgileri

Adres: 4.Levent Huzur Mahallesi, Ahmet Bayman Caddesi, No:7 , Seyrantepe – Şişli / İstanbul

Telefon: 0 212 282 7071

Fax: 0 212 281 2608

E-mail: info@medyafm.com.tr

Medya FM Radyo Frekans Bilgileri

93.9 frekansından Medya FM dinleyebilirsiniz. Dilerseniz, internet üzerinden radyo dinleme sitemizin Medya FM sayfasını ziyaret ederekte takip edebilirsiniz. Birbirinden güzel türküleri, Medya FM radyo kanalında bulabilirsiniz.