Radyo Baba
Radyo Baba

Radyo Baba

İstanbul    Web    2164

Radyo Baba

Radyo Baba dinle, Baba FM İstanbul’da 105.6 frekanslarından arabesk ve fantazi türündeki müziklere yer vererek mobil destekli canlı yayın yapan ismi gibi baba müzik dinleme imkanı bulacağınız arabesk radyo baba FM’dir. Arabesk dalındaki en baba müzikler ile yayın yapan bir radyodur. Radyo baba 2011 yılında kurulmasına karşılık kısa bir süre içerisinde kendini arabesk tarzındaki radyolar arasında kabullendirmiş dinleyicilerinden tam not almış olan bir radyodur.

Baba FM, Radyo Baba hem yayınlarındaki baba müzikler ile hem de yapmış olduğu programları ile sürekli olarak kendisini dinleyicilerine takip ettirmeyi başarmış dinleyicilerinin gündemden uzak kalmamaları için haber  programlarına yer vererek Türkiye ve Dünya gündeminden en güncel konuları dinleyicilerine buluşturmakta olan bir radyodur.

Baba FM internet üzerinden www.radyodinlet.com adresinden takip edebilir buna benzer en baba arabesk tarzı radyoları takip edebilirsiniz.

Baba Radyo Frekansı

Geniş bir yayın ağına sahip olan radyo Marmara bölgesinde ve İstanbul’da 105.6 frekanslarından karasal olarak yayın yapmaktadır. Android ve iphone İOS uyumlu uygulaması bulunmaktadır veya bulunduğunuz mobil uyumlu sayfamızdan dinleyebilirsiniz.

Baba Radyo İletişim

e-Posta:     baba@babaradyo.com

Telefon:     0212 251 76 77

Belgegeçer:     0212 251 00 41

Dümen Sk. NO: 11 K.5 Gümüşsuyu İş merkezi

Beyoğlu İstanbul

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.babaradyo.app&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/baba-radyo-t%C3%BCrkiyenin-en-baba-radyosu/id1065200028?mt=8