Radyo Future Generation
Radyo Future Generation

Radyo Future Generation

İstanbul    Web    1931

Radyo Future Generation

Radyo FG Trance müzik tutkunu olanların vazgeçemediği tek radyo..Radyo fg bu işi nasıl yapıcağını biliyor ve çaldığı müzikler ile insanların kendine hayran bırakıyor.Sizlerde trance ve hareketli müzikler seviyorsanız mutlaka radyo fg dinlemelisiniz..Mix müziklerin dinleyicileriyle buluştuğu radyo sitemizden online dinlenebilir ve paylaşılabilir..Radyo FG dinleyebilmek için flash destegine sahip olmanız gerekmektedir..

Radyo FG Hakkında Bilgiler

FG Ocak 1997’de İstanbul’da kurulan Production Department, “Gelecek Kuşak” olarak nitelendirilen hedef kitleye yönelik, Daft Punk, Prodigy, Faithless, Run DMC ve Jamiroquai gibi dünya çapında isimlerle gerçekleştirdiği organizasyonlarla bu alanın öncüsü olmuştur.

1999 yılında temelleri atılan ve Kasım 2000’den bu yana 93.7 frekansından yayınına devam eden FG 93.7 kısa bir sürede beklenenin çok üzerinde bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başardı. FG 93.7’nin öncülüğünde dans müziği kültürüyle tanışan FG Community, PD’nin FG 93.7 için gerçekleştirdiği organizasyonlarla bu kültürü bir yaşam tarzı haline getirdi.

Radyo FG

www.futuregeneration.net internet sitesinden de WMA ve AAC+ formatlarında yüksek kaliteli online yayın yapmakta olan FG Radio müziğiyle sadece Türkiye’ye değil, tüm dünyaya ulaşmaktadır. Radio FG 93.7 bir “Event” radyosudur.

Radyonun açılış partisi dünyanın en ünlü Techno-Dance grubu olan Faithless ile yapıldı. CNR Dünnya Ticaret Merkezi’nde düzenlenen bu konsere yaklaşık 8.000 kişilik bir katılım oldu. O andan itibaren İstanbul’da yapılan organizasyonların çoğunda FG 93.7′nin imzası bulunmaktadır. Şu ana kadar elektronik müziğin en iyi isimlerini ağırlayan FG 93.7 event’lerine 600.000′den fazla kişi katılmıştır.

Radyo FG

FG Clubbing, FG Private, FG Lounge gibi birçok local parti konseptinin yaratıcısı FG, dünyanın en büyük parti konseptleri olan Global Gathering, Godskithen, Ministry of Sound, Renaissance ve Gatecrasher’ın da Türkiye temsilcisidir. Bunların yanında, Radyo FG 93.7 tarafından 2004 yılında Electronica Festival İstanbul hayata geçirlmiştir. 2007 senesinde bu festival dünyanın en büyük dans müziği festivali olan Global Gathering’de birleşerek Electronica Global Gathering adı altında Avrupa’nın en önemli dans müziği festivalleri arasında yerini almıştır.

Bugüne kadar Radyo FG 93.7 tarafından Daft Punk, Cassius, Fischerspooner, Planet Funk, Digitalism, Bent, Kosheen, Telepopmusik, The Shapeshifters, Blackstrobe, Alter Ego, Futureshock gibi elektronik müzik dünyasının en önemli gruplarının yanında Sasha & John Digweed, Paul Oakenfold, Deep Dish, Dave Clarke, Roger Sanchez, Tiesto, Armin van Buuren, Richie Hawtin, Jeff Mills, Mauro Picotto, Judge Jules, James Zabiela, Nic Fanciulli, Markus Schulz, Junior Jack & Kid Creme, Ferry Corsten, Marco Bailey, Pete Tong, Derrick May, Dave Seaman, Sander Kleinenberg, Nick Warren, Yoji Biomehanika, Marco V, Chris Liebing, Ben Sims, Adam Freeland, Mistress Barbara, Max Graham, Adam Beyer, Steve Bug, Marco Carola, Steve Angello & Sebastian Ingrosso, Justin Robertson, Danny Howells, Anthony Pappa, James Holden, Hernan Cattaneo gibi sayısız dünyaca ünlü DJ İstanbul’a getirilerek Türk elektronik müzik dinleyicisiyle buluşturuldu. Radio FG 93.7 bir “DJ” radyosudur.

Djlerin usta ellerinden çıkan harkulade müzikler sizleri Radyo FG de bekliyor.

Radyo FG İletişim Bilgileri

E-mail: info@futuregeneration.net

Adres: Beyaz Karanfil Sk. No:22 3. Levent / İstanbul / Turkey

Tel: 0 212 – 283 5050

Tel: 0 212 – 283 6060

Fax: 0 212 – 283 0543

web: www.futuregeneration.net

Radyo FG Frekans Bilgileri

FG İstanbul : 93.7

Radyo FG,trance ve elektronik müzigin öncülerinden olan radyodur.Trance müzik sevenlerin mutlaka dinlemesi gereken bir radyodur.Radyo fg dinle,sizlerde trance müzik seviyorsanız mutlaka sitemizden online dinlemelisiniz.En güzel ve başarılı DJ’lerin müzik ziyafetine hazır olun.24 saat trance müzik Radyo FG’de..