Radyo Line
Radyo Line

Radyo Line

Bursa    Web    1742

Radyo Line

Radyo Line,99.1 frekansından Bursa’dan yabancı müzik yayını yapmaktadır. Genellikle Rock, lounge, soul türlerinde çalınan parçalar ile dinleyicilere ulaşıyor. Bursa üzerinden frekans bilgisi ile dinlenebileceği gibi, radyo dinleme sitemizi ziyaret ederek onlineda dinleyebilirsiniz.

Radyo Line Hakkında Bilgiler

Radio Line; Line Media Group bünyesinde yer alan Line TV ile birlikte yayınını Bursa’da sürdürmektedir. Kurulduğu ilk yıllarda 99.0 Frekansından yayına başlayan Radyo Line önceleri Türkçe POP yayınları yapmış, Daha sonra frekansı 99.1 olarak değiştirilmiş ve Yabancı Müzik yayınları yapmaya başlamıştır.

Günümüzde Fm bandında 99.1 frekasında Bursa ve çevresinden dinlenebilir. www.radioline.fm internet adresinde de canlı olarak dinleme olanağı, playlistler, şarkı isimleri, listeler bulunmaktadır. 1992 yılında kurulan Radio Line, Bursa’nın ilk radyolarından biridir. 2004 yılında Bursa’nın güçlü gruplarından Gökçen Grup’a dahil olmuş, 2007 yılında yeni stüdyoları ve yeni yayın politikası ile test yayınlarına başlamıştır. 2008 yılı itibariyle normal yayın akışına geçmiştir.

Radio Line farklı bir müzikal çizgiye sahiptir, ticari müzik çalmamaktadır. Nu-jazz, lounge, soul, rock, reggae, groove, r&b, bossa-nova, latin, soulful gibi birçok müzik tarzını kapsayan ve sadece iyi müzik çalmayı amaçlayan bir yayın politikası vardır.

Radyo Line İletişim Bilgileri

B.E.R.K. Radyo Tv Yayıncılık ve Reklam Tic.San.A.Ş.

Yeni Yalova Yolu 5. Km. No:365 Bursa

Line Media Group 0.224.211 70 90

Radio Line 0.224.211 10 75

Fax 0.224.211 51 53

E-posta info@radioline.fm

Reklam reklam@radioline.fm

Radyo Line Frekans Bilgileri

Radyo Line 99.1 frekansından Bursa üzerinde yayın yapmaktadır. Sizlerde yabancı müzik dinlemeyi seviyorsanız sitemizi kullanarak Radyo Line dinleyebilirsiniz.