Radyo Trafik
Radyo Trafik

Radyo Trafik

İstanbul    Web    1564

Radyo Trafik

Radyo Trafik,104.2 frekansından yayın yapmaktadır. Genellikle trafikten haberlerin verildiği radyo kanalı, rutin yayını dışında slow, Türkçe pop ve yabancı müziklere de yer vermektedir. Radyo dinleme sitemizi ziyaret eden kişiler online olarak dinleme ayrıcalığına erişebilmektedir. Eğer genellikle trafikle iç içeyseniz mutlaka kulağınız Radyo Trafik’te olsun.

Radyo Trafik Hakkında Bilgiler

YOL DURUMU

104.2 Radyo Trafik, zamanının önemli kısmını trafikte geçiren İstanbul halkının hayatını kolaylaştırma amacıyla yayın hayatına başlayan, Türkiye`nin “trafik” temalı ilk ve tek radyosudur.

Dinleyenlerine öncelikle İstanbul`un trafik ve hava durumu bilgilerini sıklıkla aktaran Radyo Trafik, kentin tüm sorunlarını ve sosyal aktiviteleri de duyurarak dinleyicilerine şehir rehberliği yapıyor ve İstanbullunun sesini duyuruyor.

İstanbul`un yeni radyosunda kentin tüm trafiği(yollar, olaylar, mekanlar, etkinlikler)yayına taşınırken, Türkçe ve yabancı müziğin güncel ve unutulmayan şarkılarına da yer veriliyor.

Saran Holding çatısı altında ve Cezayir Doğan`ın Yayın Yönetmenliğinde 25 Temmuz 2010 tarihinden itibaren İstanbullulara seslenmeye başlayan Radyo Trafik, artık her yerde ve araçta dinlenirken, farklı konseptiyle ulusal basın tarafından da ilgiyle takip ediliyor…

İstanbul`a ve radyomuza dair görüş ve yorumlarınız bizim için çok değerli.

Radyo Trafik İletişim Bilgileri

Telefon: CANLI YAYIN: 0212 363 0414 / ŞİKAYET-ÖNERİ: 0212 363 0475

Faks: 0212 3630400

E-mail: bilgi@radyotrafik.com

Adres: Çayırbaşı Mahallesi Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul

Radyo Trafik Frekans Bilgileri

Radyo Trafik 104.2 frekansından karasal yayını sizlere ulaştırmaktadır. Fakat dilerseniz internet üzerindende dinleyebilirsiniz. Bu imkanı sitemizi ziyaret ederek bulabilirsiniz. Radyo Trafik dinlemek için sitemizi kullandığınız gibi, Radyo Trafik hakkında yorum, eleştiri ve beğenilerinizi yazabilirsiniz.