Radyo Yakamoz
Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz

Osmaniye    Web    3369

Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz Çukurova merkezinden sizlere yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yakamoz FM dinle 92.9 fM frekansından sizlere en güzel Türk müzikleri ile hizmet veren bir radyo istasyonu olarak Akdeniz bölgesinde ilklerin öncü radyo olarakta bilinmektedir.

Yakamoz FM güvenilirliği, tarafsızlığı olarak bilinmektedir. Sadece frekans olarak değil bölgede ilk link direkleri dikilerek Akdeniz bölgesinde bir çok yerde dinlenebilen bir radyo olmuştur. Radyo ulusal  yerel ve internet aracılığı ile sesini herkese her yere duyurmayı başarmış bir radyodur.

Yakamoz FM Türkçeyi en iyi bir şekilde kullanmaya özen göstermektedir. Bunun yanında dinleyicileri ile saygılı bir diyalog  kurarak  sıkı bir iletişim ile her an  dost arkadaş ve kurumsallığını kaybetmeden yayın yapan bir radyo istasyonudur.

Radyo Yakamoz  Frekansı

92.9 fm bandından tüm Osmaniye Çukurova gibi bölgelerde rahatlıkla dinlenen bir radyo istasyonudur. 12130mhz 27500 sembol vertikal frekansı ile Türksat üzerinden uydu ile  yayın yapan radyo internet sitesinden ve radyo dinleme sitesi radyodinlet.com gibi sitelerden yayınları takip edilebilmektedir.

Radyo Yakamoz  İletişim

Telefon: ( 0 328 ) 813 29 00 Pbx

Fax: ( 0 328 ) 813 38 37

E-Posta: bilgi@radyoyakamoz.com.tr

Adres: Şehit Mehmet Eroğlu Cad. No:50 Osmaniye