Tulu Radyo
Tulu Radyo

Tulu Radyo

Antalya    Web    1501

Tulu Radyo

Antalya merkezli yayın yapan muhafazakar kanallardan bir tanesi ile karşı karşıyayız. Muhafazakar radyo kanallarının sayısı artmaya devam ediyor ancak bu işi layıkıyla yapan kanal sayısı çok az ve bu da kaliteli iş yapan adreslerin önemini bir kez daha anlamamızı sağlıyor. Radyo Tulu, bahsi geçen kaliteli adreslerden bir tanesi ve Antalya merkez olmak üzere yakın çevrede de çok fazla dinleniyor. Genellikle ilahi ve sohbet kanalı konsepti ile hizmet veren ve bu doğrultuda yoluna devam eden özel bir kanaldır ancak bölgesel olduğunu da belirtmek lazım. Türkçe’nin konuşulduğu ve kardeşlerimizin olduğu her yerde adımızı duyurmak ve onlara hitap etmek istiyoruz diyen yönetici grubu, islamın güzel ahlakını bizlere sunuyor ve dini en iyi şekilde yaymak adına radyo kanalını araç olarak kullanıyor. Dini bilgilerin yanı sıra hoş ezgilerin de yer aldığı Radyo Tulu, farklı bir konsepte sahip, bu yüzden diğer muhafazakar kanallardan ayrılıyor diyebiliriz.

Radyo Tulu, frekans olarak 104.5’i tercih etmiş durumda ancak bu frekans yalnızca Antalya ve çevresinde işinize yarıyor, onun dışında kanala ulaşmak istiyorsanız online olarak dinlemeniz daha doğru olacaktır. Radyo tulu benzeri yayın yapan ve özellikle Antalya merkezde kurulmuş olan çok sayıda kanal var ve haliyle rekabet ortamı da gelişmiş durumda ancak iyi olan ayakta kalmayı ve daha fazla insan ulaşmayı başarıyor.

Antalya gibi turistik ve modern bir şehirde bu tür yayınların ne kadar çok dinleneceği tartışma konusu olabilir ancak bu kanal genele hitap etmeye çalıştığı için abartılı bir yayın anlayışına sahip olmadığını da görebiliyoruz. Radyo Tulu ile birlikte sizler de İslam dini hakkında daha fazla bilgi alabilir ve merak ettiklerinizi de uzman isimlerden öğrenebilirsiniz.

Kaliteli yayın ilkesi ve dürüst bir kimlik ile sektördeki yerini en iyi şekilde koruyan ve saygılı yayınları ile de fark yaratan bu kanalı sizler de kendi listenize ekleyebilir ve gün içerisinde tek bir tık ile online olarak site ya da sitemiz üzerinden dinleyebilirsiniz.

Radyo Tulu İletişim Adresleri

Adres: Memur evleri Mah. Derya Cad. Anafartalar iş Merkezi 1/24 Muratpaşa / ANTALYA

Telefon: 0 242 344 28 28

Fax: 0 242 346 78 78

E-Mail: tulu@radyotulu.com

Radyo Tulu Uydu Frekansları

Antalya ve çevresinde 104.5 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.