Uludağ FM
Uludağ FM

Uludağ FM

Bursa    Web    2038

Uludağ FM

Uludağ fm, Bursa’dan Türk sanat müziği türünde yayın yapmaktadır. Dinleyicileri için yayınladığı TSM müzikleri ile gönülleri feth etmiştir. Türk sanat müziği dinlemekten hoşlanan biriyseniz, mutlaka uludağ fm dinlemelisiniz.24 saat süre yayın yapmakta olan radyo sitemizden online dinlenebilmektedir. Uludağ fm yayını sizlere flash desteği ile ulaşmaktadır.

Uludağ FM Hakkında Bilgiler

Bursa şehrinden yükselen Türk Sanat Ezgileri, uludağ fm yayınladığı TSM parçalarıyla bilinmektedir. Frekansı 91.7 olan Bursa’nın yerel radyolarından biridir.24 saat tsm yayını yapan, Zeki Müren den Zekai Tunca ya, Yüksel Uzel den Muazzez Abacı ya tüm tsm emekçilerine gereken değeri veren, vazgeçilmez radyo kanalı olarak bilinmektedir.

Uludağ FM İletişim Bilgileri

Mudanya Yolu No:317 Nilüfer / BURSA

Tel: 0224 242 72 00 Faks: 0224 242 72 15

Uludağ FM Frekans Bilgileri

91.7

Sitemiz üzerinden online uludağ fm dinleyebilir, paylaşabilirsiniz.24 saat boyunca yayın yapmakta olan uludağ fm radyodinlet.com da. Uludağ fm türk sanat müziğinin en güzel parçalarını çalmaya devam ediyor. Seçilen tüm eserler sizlere TSM yi en güze haliyle yaşatacaktır. TSM dinlemeyi sevenlerin kesinlikle uğraması gereken bir radyo istasyonudur.. Uludağ fm dinle, CD kalitesinde bu radyoyu dinleyebilirsiniz.