Yön Radyo
Yön Radyo

Yön Radyo

İstanbul    Web    2034

Yön Radyo

Yön Radyo, genellikle slow ve halk müziği türünde parçaları dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Yayın kalitesi her zaman üst düzeyde tutmayı amaçlayan yön radyo sitemizden canlı olarak dinlenebilmektedir. Radyo dinlemenin en kolay olduğu sitelerden biri olan radyodinlet.com sizleri yön radyo ile buluşturuyor.

Yön Radyo Hakkında Bilgiler

YÖN’ÜN YÖNÜ

Yön Radyo sevgi ve dostluk duygularını güçlendirmek, özgür düşünce ortamını geliştirmek, toplumumuzun bütün renk ve güzelliklerini tanıtmak, geçmiş ile gelecek arasında köprüler kurulmasına katkıda bulunmak anlayışıyla yayın hayatına girmiştir.

Dünyadan haberler, ulusal haberler , bölge haberleri, haber-yorum programları, kültür- sanat etkinliklerinin duyuruları ve haberleri, tartışma programları, çocuk programları sohbet programları ve Türkü ağırlıklı müzik programları Yön Radyo’da ana program çatısını oluşturmaktadır.

Yön Radyo’da Türkülerin ayrı bir yeri vardır. Geleneksel halk müziği ve halk müziğinde çağdaş yorumlar müzik programlarımızda önemli bir ağırlığa sahiptir.

Bunun yanında diğer müzik türlerine de günün farklı saatlerinde radyomuzda yer verilmektedir.

Yön Radyo ulusal markaların yanında Marmara Bölgesi’nin ekonomik yaşamına katkı sağlamak amacıyla bölgesel ölçekte üretim ve satış yapan , hizmet yürüten işletmelerin tüketiciye ulaşmasında verimli bir araç olmaktadır.

Özellikle kültür- sanat faaliyetleri yürüten kuruluşların tanıtımıyla halk kültürünün yaygınlaşmasında açık bir köprüdür.

Yön Radyo doğru ve düzgün Türkçe ile sorumlu yayıncılık anlayışını benimsemiş bir yayın kuruluşudur

İstanbul ve çevresine FM bandı 96.6 frekansından yayın yapan radyomuz, uydu ve İnternet üzerinden de dinlenmektedir.

Bölgesel yayın hakkı olan kuruluşumuz ayrıca ulusal yayın yapabilmek üzere başvuruda bulunmuş çok ortaklı kuruluştur.

Bir yandan programlarını zenginleştiren , yayın alanını genişleten radyomuz, dinleyicileri ile yakın bir bağ oluşturmayı ve yeni dinleyici kitleleri ile buluşarak sürekli büyümeyi hedefleyen bir yayın kuruluşudur.

Türkülerin yeniden ve sürekli yankılanarak yaygınlaşması Yön’ün en önemli kıvancı olmaktadır.

Yön Radyo İletişim Bilgileri

Piyalepaşa Mahallesi Osmanoğlu Sokak No:7/10 34440 Beyoğlu / İstanbul /Türkiye

Telefon : +90 212 253 36 36 Faks: +90 212 253 00 30

E-posta : yon@yonradyo.com.tr

Yön Radyo Frekans Bilgileri

Uydu Yayını

Uydu : Türksat 3A – 42.0°E-Doğu

Frekans : 12130

Symbol Rate : 27500

FEC : 5/6

Polarizasyon : Vertical-Dikey

Yön fm 96.6 frekansından karasal yayını yapmaktadır.

İsterseniz karasal yayını, isterseniz de online olarak canlı dinleyebilirsiniz. Yön radyo en güzel parçaları sizler için hazırlıyor. Slow müziğe doymak için mutlaka yönünüz yön radyo olsun. Yön Radyo dinlemek için bu sayfayı ziyaret etmelisiniz.