Radyo Şirinnar
Radyo Şirinnar

Radyo Şirinnar

Gaziantep    Web    1683

Radyo Şirinnar

Şirinnar Radyo,101.0 frekansından yerel halk müzikleri çalmaktadır. Yayın kalitesiyle bir çok insanı kendini hayran bırakan Radyo Şirinnar sitemizden online olarak dinlenebilmektedir. Radyo dinleme sitemiz sizler için en güzel ve kaliteli yayınları ulaştırmaya devam ediyor.

Yaklaşık 16 Yıldır Yayında Olup Arabesk Dışında Tüm Müzik Türlerine Yer Veren Radyo Şirinnar da Ağırlıklı Olarak Halk, Çağdaş Halk, Özgün,Sanat ve Yerel Müzik Yayınlanmaktadır. Gaziantep İl Sınırları İçerisinde , Urfa , Birecik, Kilis Adıyaman , Besni, Maraş, Pazarcık Gibi Bir Çok Çevre İl ve İlçe de Dinlenebilmektedir. Yaklaşık 7 Yıldır İnternet Üzerinden Kesintisiz 24 Saat Yayın Yapmaktadır. Ayrıca Her gün Güncellenen Haber Sitesi Geniş Kitlelerce Takip Edilmektedir.

Radyo Şirinnar Çağdaş Yayıncılık İlkesiyle Hareket Etmektedir. Yayın Anlayışı ile Anadolu ve Yerel Kültürümüzün Evrensel Kültür ile Kaynaştırılmasına Çalışmaktadır. Yerel ve Ulusal Ekonominin Gelişmesini Sağlamak Amacıyla Ekonomi Programları Düzenleyerek Esnaf ve İş Adamlarının Kurumlarını Tanıtmasını Sağlar.

Yerel Yönetimlerin Kamuoyu Yararına Hizmet Sunması İçin Çalışır. Halkın Sorunlarına Duyarlılık Göstererek Yetkili Mercilere Ulaşmasında Yardımcı Olur. Bu Yanıyla da Halkla Kaynaşmış Durumdadır. Çevreci , Doğaya ve İnsana Saygılı Bir Radyo Olduğunu Dile Getirir ve Bu Alanda Çalışmalar Yapar. Türkiye Tabiatını Koruma Derneği, Muhtarlar Derneği, İl Turizm Müdürlüğünden Alınan Toplam Beş Ödülü İle Gaziantep’te Ödül Almış Tek Radyodur Olma Özelliğine Sahiptir..

Zengin Program Akışı ve Eğitimli Programcılarıyla Eğlendiren, Dinlendiren ve Düşündüren Bir Radyo Olma Anlayışına Sahiptir. Gerçek Ve Hızlı Habercilik İlkesiyle Yerel ve Ulusal Haberleri Gaziantep Halkına Aktarır. Dinleyici Kitlesini Ağırlıklı Olarak Memur- Esnaf- İşçi- Öğrenci – Teknokrat ve Ev Hanımları Oluşturmaktadır.

5 000 Vatlık Yayın Gücüne Sahip Olan Şirinnar Radyosunun Stüdyosu Teknik Yönden Son Sistem Elektronik Cihazlarla Donatılmıştır. Kendi Bünyesinde Yapım Stüdyosu Bulunmaktadır. Ayrıca RDS Cihazı İle Firma Tanıtımları Görsel Olarak Yapabilmektedir.

Gaziantep ve İstanbul da ki Ajansların Yapmış Olduğu Sonuçlara Göre İl İçinde En çok Dinlenen 1. Radyo Olma Özelliğini Uzun Yıllardır Korumakta Olup Türkiye Genelinde Dinlenme Oranı Bakımından Üst Sıralarda Yer Almaktadır.

Kanal 7 Ve Anar Araştırma Şirketinin, Akademetre Araştırma ve H.T.P. Araştırma Şirketinin Yapmış Olduğu Anketlerde 1. Sırada Yer Almıştır. Özellikle de Reklam Verenler Derneği- HTP Araştırma Şirketinin Yapmış Olduğu Ankette Yerel Ulusal Tüm Radyolar Arasında Temel Erişim Ve Dinlenme Oranı Bakımından Türkiye Genelinde 20 Sırada Ve Yerel Radyolar Arasında 1. Sırada Yer Alarak Gaziantep Yayıncılığını Bir Üst Boyuta Taşımıştır.

Şirinnar Radyo İletişim Bilgileri

Radyo Şirinnar İletişim Adres : Atatürk Bulvarı Nuri Akınal Apt. A Blok Kat 5 Daire 10

27100 Şahinbey / GAZİANTEP

Telefonlar: ( 0 342 ) 230 58 07 – 220 40 55

Fax: (0 342 ) 230 68 13

Canlı yayın(İstek) Tlf : (0 342) 230 85 91

Web / e-m@il Adres :

www.sirinnar.net – www.sirinnar.com

sirinnar@sirinnar.net

radyosirinnar@gmail.com

radyosirinnar@hotmail.com

Şirinnar Radyo Frekans Bilgileri

Radyo Şirinnar FM 101, yerelden evrensele nostaljiden güncele gökkuşağının tüm renkleri radyonuz Şirinnar’da..101 frekansından rayo şirinnar dinleyebilirsiniz. Dilerseniz sitemizden de canlı olarak radyo şirinnar dinleyebilirsiniz. Online olarak Radyo şirinnar dinlemek isterseniz doğru yerdesiniz.